دسته: حوادث و بلایا

ساخت سردیس شهدا پرستار تهران در دستور کار مدیریت شهری تهران قرار می گیرد

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار علیرضا نادعلی سخنگو ونایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با هیات مدیره نظام پرستاری تهران دیدار و گفتگو کرد.

در پی حمله تروریستی به دانشگاه کابل صورت گرفت؛ ابراز همدردی مسئولین سازمان نظام پرستاری با ملت افغانستان در حادثه تروریستی کابل

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های ایران به همراه مسئولین سازمان نظام پرستاری کل کشور با حضور در مقابل سفارت افغانستان، یاد شهدای حمله ‌تروریستی کابل را گرامی ‌داشته و اقدام وحشیانه داعش را محکوم کردند.

۱۷ آبان ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد ملی کرونا: لزوم اتخاذ تصمیمهای قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری تهران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار حضوری با رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، ضمن …

۳ آبان ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

آخرین آمار مبتلایان کرونا تا روز دوشنبه بیست و هشتم مهر ماه/ فاجعه در فوتی‌های کرونا+جزئیات

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بیست و هشتم مهر ماه ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۲۵۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شدند.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

شدت گرفتن موج مهاجرت پرستاران ایرانی به کشورهای خارجی همزمان با شیوع کرونا

بسیاری از پرستاران مدتهاست که خانواده خود را ندیده‌ و در کنار مردم بودند؛ این درحالی است که بسیاری از ارکان پزشکی در نقاط مختلف دنیا ترک شغل کرده و مردم را تنها گذاشتند و این موضوع باعث شده است که برخی کشورها به پرستاران ایرانی درخواست کار و مهاجرت بدهند.

وزیر بهداشت پوستر «مدافعان سلامت» را رونمایی کرد/ تجلی مقاومت در ایثارگری‌های کادر درمان

وزیر بهداشت، پاسداشت روحیه مقاومت در جشنواره فیلم مقاومت را امری درخور تقدیر دانست و گفت: اینکه جریانی برای پاسداشت روحیه مقاومت تلاش می‌کند تا آیندگان بدانند این سرزمین چگونه در بحران سرپا ماند، اقدامی بزرگ و درخور تقدیر است.

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

۳ روایت متفاوت از ۳ زوج پرستار در قلب کرونا/ از ماجرای عقب افتادن عروسی تا رنج‌های نادیده کادر درمانی

سه زوج پرستار در یک بیمارستان از روزهایی که با چاشنی مرگبار ویروسی خبیث گره خورده سخن گفتند. از حرفهایی که روی دلشان مانده بود و دوست داشتند مردم و مسوولان بشنوند؛ از دلتنگی برای فرزند در کوران کرونا تا سالها خانه به دوشی به خاطر وعده‌هایی که عملی نشد.

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ 0 دیدگاه