صفحه اصلی > اورژانس پیش بیمارستانی و انجمن های پرستاری و استخدامی : کادر درمان نقش مهمی در مبارزه با کرونا دارند

کادر درمان نقش مهمی در مبارزه با کرونا دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری تهران به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی؛  دکتر داریوش پناهی زاده مدیر درمان تامین اجتماعی استان تهران در جلسه نظارت بر درمان استان تهران گفت: درمان استان تهران به دلیل جمعیت بیمه شده و مستمری بگیر، تعداد قابل توجه مراکز درمانی و ارجاعاتی که از سراسر کشور به بیمارستان های ملکی سازمان در استان تهران انجام می شود بسیار حائز اهمیت است و به همین علت تمام توان خود را برای ارائه خدمات درمانی بهتر به بیمه شدگان به کار می گیریم.

مدیر درمان استان تهران شرایط کشور را در یک سال اخیر ویژه بیان کرد و افزود: ویروس کرونا بر تمام ارکان کسب و کار کشور تاثیرگذار بوده که پزشکان و کارکنان بخش درمان به عنوان خط مقدم مبارزه با این بیماری با تمام ظرفیت و توان به میدان آمدند و از خود ایثار و از خودگذشتگی نشان دادند.

دکتر پناهی زاده نقش مراکز درمانی استان تهران در زمان همه گیری ویروس کووید ۱۹ را بسیار پررنگ دانست و افزود: به جز مراجعات به مراکز سرپایی درمان تهران تاکنون تعداد ۲۴هزار نفر در مراکز بیمارستانی استان تهران بستری شده اند.

مدیر درمان تامین اجتماعی تهران با اشاره به جانفشانی های کادر درمان در راه خدمت به بیمه شدگان افزود: مدیریت درمان استان تهران تاکنون ۱۵ شهید مدافع سلامت را در راه صیانت از سلامت مردم عزیزمان تقدیم کرده است و ما بایستی قدردان ایثار این عزیزان باشیم.

دکتر پناهی زاده افتتاح پلی کلینیک تخصصی رباط کریم در دهه مبارک فجر را از اقدامات حوزه درمان استان تهران دانست و اضافه کرد: بیمارستان فیاض بخش با ۵۵درصد پیشرفت فیزیکی و بیمارستان هدایت با ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث هستند که ما امیدواریم بیمارستان هدایت در سال آینده جهت استفاده بیمه شدگان عزیز به بهره برداری برسد.

دکتر پناهی زاده با تاکید بر حضور میدانی و نظارت مستمر بر مراکز درمانی افزود: با تیم کاری کامل به طور مداوم در مراکز درمانی استان تهران با اولویت مراکز حاشیه شهر تهران حضور پیدا می کنیم تا از ارائه خدمت با کیفیت به بیمه شدگان عزیز اطمینان حاصل کرده و در جهت رفع مشکلات مراکز درمانی و رضایتمندی مراجعین بکوشیم.

علی خدایی رئیس هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران نیز در این جلسه، ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان خصوصا در زمان همه گیری ویروس کرونا بر لزوم همکاری های بیشتر کانون با اداره کل درمان استان تهران تاکید کرد و افزود: اعضای کمیته نظارت بر امر درمان به عنوان بازوهای مستحکم سازمان تامین اجتماعی در جهت بهبود هر چه بیشتر ارائه خدمات به بیمه شدگان محسوب شده و امیدواریم با تداوم این جلسات بتوانیم قدم های بزرگی در این راه برداریم.

علی اصغر بیات رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان استان تهران زحمات کادر درمان در دوره کنونی را ستودنی دانست و بر لزوم توجه هر چه بیشتر به رفع نیازهای کادر درمان تاکید کرد.

وی اظهار داشت: تمام تلاش خود را در راه احقاق حق بیمه شدگان تامین اجتماعی و کارگران زحمتکش به کار می گیریم و از هیچ کوششی در این جهت فروگزار نخواهیم کرد.

admin

پست های مرتبط

مهلت ثبت‌‎نام انتخابات نظام پرستاری تمدید شد

براساس پیگیری‌های انجام شده از سوی سازمان نظام پرستاری، مهلت ثبت‌نام داوطلبان انتخابات نظام پرستاری تمدید شد.

آغاز ثبت‌نام داوطلبان ششمین انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری

ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری آغاز شد.

پرچم عزای حسینی(ع) در ارتفاعات پایتخت توسط پرستاران تهرانی به اهتزاز درآمد

پرچم عزای حسینی(ع) در ارتفاعات پایتخت توسط پرستاران تهرانی به اهتزاز درآمد

دیدگاهتان را بنویسید