صفحه اصلی > وزارت بهداشت : پرستاران حداکثر تا پایان خردادماه تجارب برتر خود در بحران کرونا را به معاونت پرستاری ارسال کنند

پرستاران حداکثر تا پایان خردادماه تجارب برتر خود در بحران کرونا را به معاونت پرستاری ارسال کنند

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این‌که تجارب پرستاران در بحران کرونا درمحورهای آموزش، هدایت و رهبری، هماهنگی، سیاست‌گذاری، خط مشی‌ها و سایر محورهای مشابه قابل ارائه است، گفت: مدیران پرستاران و پرستاران شاغل حداکثر تا پایان خردادماه جهت ارسال تجارب برتر خود زمان دارند و می‌توانند تجاربشان را از طریق مدیریت پرستاری دانشگاه خود، به این معاونت ارسال کنند.

به گزارش پایگاه خبری نظام پرستاری تهران، دکتر «مریم حضرتی»، از گردآوری تجارب ارزشمند پرستاران درمحورهای آموزشی، هدایت و رهبری، هماهنگی و سیاستگذاری در بحران کووید ۱۹ جهت بکارگیری در عرصه‌های ملی و بین‌المللی در قالب مجموعه‌ای نفیس، خبر داد.

وی افزود: طی دوره بحران کووید ۱۹ و شرایط ویژه و خاص این بیماری، مدیریت مراقبت از بیماران مستلزم سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و اجرای سریع با تبعیت از قوانین مدیریت بحران بوده است، بنابراین مدیران پرستاری و پرستاران شاغل در مراکز مختلف درمانی، بهداشتی و مراقبتی، ناگزیر از اتخاذ شیوه‌های نوآورانه و بعضاً خارج از روال معمول، این بحران را مدیریت کردند.

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تأکید بر اهمیت به اشتراک‌گذاری این تجارب ناب و ارزشمند و ثبت آن‌ها جهت بکارگیری در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، خاطرنشان کرد: این معاونت درصدد است تا این تجارب و خاطرات را در قالب مجموعه‌ای نفیس گردآوری و منتشر کند و ضمن ارسال تجارب برتر به سازمان بهداشت جهانی، به پدیدآورندگان این آثار نیز جوایزی نفیس اهدا خواهد شد. انتهای پیام

admin

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید