صفحه اصلی > بیمارستان ها و مطالبات جامعه پرستاری : مدیر پرستاری بیمارستان مسیح دانشوری: برقراری فوق العاده ویژه در حکم پرستاران سراسر کشور مهمترین خواسته آنهاست

مدیر پرستاری بیمارستان مسیح دانشوری: برقراری فوق العاده ویژه در حکم پرستاران سراسر کشور مهمترین خواسته آنهاست

«شیرین اسماعیلی» در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری نظام پرستاری تهران با بیان اینکه تاکنون ۷۰ نفر از پرستاران بیمارستان مسیح دانشوری به کرونا مبتلا شده اند اما خوشبختانه فوتی نداشته اند، در ادامه اظهار کرد: در حال حاضر بهترین خدمات مراقبتی و پرستاری توسط پرستاران بدون هیچ تبعیضی و بطور یکسان در سراسر کشور به بیماران ارائه می شود پس باید حقوق پرستاران هم در سراسر کشور در بیمارستان بانک، نفت و بیمارستانهای مرزی یکسان باشد.

وی با بیان اینکه هم اکنون این تبعیض در سراسر کشور به چشم می خورد، ادامه داد: مهم ترین خواسته پرستاران برقراری فوق العاده ویژه ای است که یکسال و نیم پیش ستاد وزارت بهداشت برای خود اجرا کرده اند این در حالی است که در همه جای دنیا به نیروهای خط مقدم رسیدگی می کنند نه نیروهای پشتیبان.

مدیر پرستاری بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه در حال حاضر حق ویژه برای کسانی اعمال می شود که به دور از بحران هستند، گفت: هم اکنون حقوق آنها از پرستارانی که در بالین و بحران هستند بیشتر است.

اسماعیلی با بیان اینکه پرستاران نه حق تشویقی، نه حق کرونا و نه حتی کاهش ساعت کاری را می خواهند، خاطرنشان کرد: به جای قدردانی و تشکر حق ویژه را در حکم پرستاران سراسر کشور اعمال کنند.

انتهای پیام    

admin

پست های مرتبط

کوهساریان: پذیرای انتقادات و پیشنهادات پرستاران هستیم/ تشریح برنامه های هیئت مدیره نظام پرستاری تهران برای ۶ ماه آینده

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت به دنبال ارائه خدمات و تسهیلات بهتری به جامعه پرستاران تهران بوده و پذیرای انتقادات آنان نیز هستیم.

تعدیل نیروهای پرستاری که در زمان کرونا دست دولت را گرفتند ناجوانمردانه و به دور از انصاف است

استخدام پرستاران امر استراتژیکی است به گزارش باشگاه خبری پرستاران جوان؛ امین…

دیدگاهتان را بنویسید