صفحه اصلی > بازدیدها : دکتر زارعیان در مراسم بازگشایی مدارس عنوان نمود: مدارس باید آموزش بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند/ ممکن است با یک اپیدمی دیگر روبه رو شویم

دکتر زارعیان در مراسم بازگشایی مدارس عنوان نمود: مدارس باید آموزش بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند/ ممکن است با یک اپیدمی دیگر روبه رو شویم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری تهران، دکتر آرمین زارعیان رئیس سازمان نظام پرستاری تهران بزرگ صبح امروز و در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید که در مدرسه دولتی شهید بینایی منطقه ۱۵ تهران و با حضور علی قربانی رئیس آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، سعید شهریاری مدیر آموزش پرورش منطقه ۱۵، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد، ضمن تقدیر از آموزش و پرورش برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس اظهار کرد: امسال مدارس باید آموزش بهداشت در مقابله با یک شرایط بحرانی را در اولویت کارهای خود قرار دهند؛  در چنین شرایطی که اپیدمی کرونا را تجربه می‌کنیم باید آموزش‌های لازم داده شود.

زارعیان افزود: ممکن است در آینده با یک اپیدمی دیگر رو به رو باشیم و باید موضوع آموزش در حوزه مقابله با بیماری‌های واگیردار در دستور کار قرار گیرد.

همچنین علی قربانی رئیس آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه این مراسم گفت: در شیوه‌نامه‌های ستاد ملی مقابله کرونا ذکر شده است که رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار قرار بگیرد. در صورت لزوم آموزش و پرورش برای شروع مجدد آموزش مجازی اقدام خواهد کرد،  اما در حال حاضر تاکید بر حضور دانش آموزان در مدرسه است؛  لذا بسیاری از مدارس باید در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی دقت بالایی داشته باشند.

سعید شهریاری مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۵ هم در این مراسم گفت: در آموزش و پرورش تصمیم گرفتیم ۱۵ روز زودتر مدارس را شروع کنیم تا آموزش کشور لطمه نخورد؛ البته این تصمیم ملی می‌تواند کمک شایانی به سطح آموزشی کشور کند. مدارس مکلف شدند تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و بنا شد هیچ کلاسی با تعداد بالا تشکیل نشود.

مدیرکل آموزش و پرورش منطقه ۱۵ تهران گفت: آموزش و پرورش تمام تلاش خود را می‌کند هیچ آموزشی عقب نماند؛ همچنین  برنامه  شاد غنی‌تر شده است و انتظار داریم به بهترین شکل انجام شود.

admin

پست های مرتبط

پیام تبریک اعضای هیات مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ به مناسبت عید نوروز

، اعضای هیات مدیره نظام پرستاری تهران به مناسبت آغاز سال جدید بیانیه ای را منتشر کردند .

آغاز همکاری هیات مدیره نظام پرستاری تهران با شهرداری/از دیدار با مدیران شهری تا برپایی غرفه های سلامت درمیادین اصلی شهر

اعضای هیات مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ به منظور همکاری با شهرداری تهران با  حمید صاحب، مدیرکل سلامت شهرداری تهران دیدار و درزمینه همکاری متقابل گفت و گو کردند.

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید