صفحه اصلی > انجمن های پرستاری و استخدامی : عباسی: به دنبال حل مشکلات پرستاران هستیم/ اجازه نخواهیم داد حقوق پرستاران زیر سوال برود

عباسی: به دنبال حل مشکلات پرستاران هستیم/ اجازه نخواهیم داد حقوق پرستاران زیر سوال برود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات مدیره نظام پرستاری تهران،  علی عباسی بگلو، معاون اجرائی نظام پرستاری تهران با اشاره به طرح های پرستاری  اظهار کرد: طرح کمک پرستاری یکساله، طرح پرستار بیمارستانی و طرح پرداخت مبتنی بر عملکرد آسیب فراوانی به جایگاه پرستاری در کشور وارد می کند و نمی تواند کمک علمی به پرستاران باشد.

وی افزود: متاسفانه عده ای کم به جایگاه پرستاری نگاه سود محور دارند و دغدغه های پرستاران بالین را به صورت شعارگونه دنبال می کنند،  این نگاه باید در جایگاه مدیریتی جامعه پرستاری تغییر کند.

معاون اجرائی نظام پرستاری تهران تاکید کرد: متاسفانه برخی نگاه درآمد زایی به جامعه پرستاری دارند و چالش های جدیدی برای پرستاران ایجاد کردند که این موضوع باعث دلخوری تعدادی از همکارانم در جامعه پرستاری شده که به فکر مهاجرت از کشور افتادند.

عباسی بگلو ضمن تاکید بر حل مشکلات جامعه پرستاری کشور گفت:  به دنبال رفع چالش های موجود در پرستاری هستیم و اجازه نخواهیم داد حقوق پرستاران زیر سوال برود؛  لذا در همین زمینه در تلاش و مذاکراتی هستیم تا بتوانیم مشکلات را حل و فصل کنیم.

انتهای پیام/

admin

پست های مرتبط

مهلت ثبت‌‎نام انتخابات نظام پرستاری تمدید شد

براساس پیگیری‌های انجام شده از سوی سازمان نظام پرستاری، مهلت ثبت‌نام داوطلبان انتخابات نظام پرستاری تمدید شد.

آغاز ثبت‌نام داوطلبان ششمین انتخابات هیئت مدیره نظام پرستاری

ثبت نام داوطلبان عضویت در ششمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پرستاری آغاز شد.

پرچم عزای حسینی(ع) در ارتفاعات پایتخت توسط پرستاران تهرانی به اهتزاز درآمد

پرچم عزای حسینی(ع) در ارتفاعات پایتخت توسط پرستاران تهرانی به اهتزاز درآمد

دیدگاهتان را بنویسید