صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : رئیس دفتر روحانی از «قهرمانان گمنام کرونا» تقدیر کرد

رئیس دفتر روحانی از «قهرمانان گمنام کرونا» تقدیر کرد

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه پزشکان، پرستاران و دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان سربازان خط مقدم‌ مبارزه با کرونا هستند اما این مبارزه قهرمانان دیگری هم دارد، گفت: ملت و دولت ایران قدردان خدمات و فداکاری‌های قهرمانان گمنام کرونا هستند.

به گزارش پایگاه خبری نظام پرستاری تهران، «محمود واعظی» رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام در مطلبی با عنوان «قهرمانان گمنام کرونا…» نوشت:

«مبارزه با کرونا قهرمانان پرشماری دارد. پزشکان، پرستاران و دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و درمان سربازان خط مقدم‌اند اما این مبارزه قهرمانان دیگری هم دارد که نباید تشکر و قدردانی از آنها را فراموش کنیم؛‌ کارگران و کشاورزان عزیزی که سنگر تولید را رها نکردند تا معیشت و امنیت غذایی مردم در این روزهای سرنوشت‌ساز لطمه نبیند، پاکبانان زحمتکش شهرداری که نظافت عمومی شهرها را حفظ کردند، خبازان عزیزی که به رغم مخاطرات، شغل پربرکت خود را با دلسوزی انجام دادند تا سفره ایرانیان خالی از نان نشود،‌ کارکنان و رانندگان سیستم حمل‌ونقل عمومی دولتی و بخش خصوصی،‌ فروشندگان و کارکنان فروشگاه‌های زنجیره‌ای،‌ سوپرمارکت‌ها،‌ میوه‌فروشی‌ها،‌ قصابی‌ها و سایر واحدهای صنفی که فعالیت‌شان برای تامین مایحتاج زندگی مردم ضرورت داشت، کارکنان شبکه بانکی کشور، کارکنان صنعت آب و برق و گاز و سایر خدمات عمومی، کارکنان و رانندگان سیستم توزیع مایحتاج عمومی و … .

فهرست قهرمانان گمنام مبارزه با کرونا بیش از اینها قابل ادامه دادن است. دست تک تک‌شان را به گرمی می‌فشارم و به آنها می‌گویم: ملت و دولت ایران قدردان خدمات و فداکاری‌های شما هستند.»

انتهای پیام

admin

پست های مرتبط

حضور اعضای ششمین دوره هیئت مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ در آیین بزرگداشت مقام پرستار

در مراسم بزرگداشت مقام پرستار روز چهارشنبه، یکم آذر ماه که به…

۲ آذر ۱۴۰۲

تجمع روز چهارشنبه جامعه پرستاری کشور از مردم و کادر درمان غزه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات مدیره نظام پرستاری تهران، علی عباسی…

۲۶ مهر ۱۴۰۲

لیست صندوق های ثابت و سیار جهت شرکت در انتخابات نظام پرستاری منتشر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری تهران، ششمین دوره انتخابات هیات…

۶ مهر ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید