صفحه اصلی > هیئت مدیره و فرهنگی ، هنری ، ورزشی و ویژه ها : تقدیر از مدال آوران جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران

تقدیر از مدال آوران جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران

پس از دو سال که پرستاران درگیر بیماری کرونا بوده و امکان برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران فراهم نبود، امسال سازمان کل نظام پرستاری تصمیم گرفت جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران را در قالب ۸ رشته ورزشی برگزار کند که در جریان این رقابت‌ها، تیم منتخب تهران، موفق به کسب ۹ مدال رنگارنگ در رشته‌های مختلف شده و قهرمان این دوره از مسابقات شد. این جشنواره به میزبانی شهر اصفهان و با حضور بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده برگزار شد. به همین مناسبت نظام پرستاری شهر تهران قصد دارد به منظور ارتقاء روحیه ورزشی و ایجاد انگیزه برای پرستاران از منتخبان این مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آورد.

امین کوهساریان، رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران در این باره اظهار کرد: به دنبال قهرمانی تیم منتخب نظام پرستاری تهران در جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران که برای نخستین بار اتفاق افتاد، قرار است به پیشنهاد مسئول کمیته فرهنگی رفاهی نظام پرستاری تهران، با برگزاری مراسمی، از منتخبان این جشنواره تقدیر و تشکر شود.

کوهساریان ادامه داد: بر همین اساس با انجام برنامه ریزی‌های لازم به میزبانی یکی از بیمارستان‌هایی که در امر ورزش اهتمام بیشتری داشته، قرار است این مراسم برگزار شود؛ تلاش ما این است که با دعوت و تقدیر از نه تنها منتخبان خود بلکه از تمامی پرستارانی که به عنوان نفرات برتر معرفی شده‌اند، انگیزه لازم را در میان آن‌ها برای انجام فعالیت‌های جدی ایجاد کنیم. این جشن قرار است هفته آتی برگزار شود.رئیس نظام پرستاری تهران با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای منتخبان، بیان کرد: هدایای نقدی و غیر نقدی متعددی برای منتخبان برحسب شرایط و رتبه کسب شده لحاظ شده است که در مراسم تقدیر، اعلام عمومی خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم برگزاری این جشنواره‌ها و نیز مراسم‌های اینچنین بتواند در ایجاد نشاط و سرزندگی میان پرستارانی که مشغول خدمت‌رسانی هستند، موثر و مفید واقع شود تا به این طریق بتوانند به بیماران نیز روحیه بهتری را تزریق کنند و در عین حال خود نیز از سلامت لازم برخوردار باشند. تلاش ما این است که این اقدام مقدمه‌ای برای انجام فعالیت‌های ورزشی دیگر برای بهره‌برداری پرستاران باشد.

admin

پست های مرتبط

اقامت در هتل سنتی مظفر یزد

هیئت مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ با همکاری هتل سنتی مظفر یزد،…

۷ اسفند ۱۴۰۲

اعلام حمایت نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از جامعه بزرگ پرستاری

🔹️به گزارش روابط عمومی هيئت مديره نظام پرستاری تهران بزرگ، تعدادی از…

۶ اسفند ۱۴۰۲

دوره‌ آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، مداخلات پیچیده قلبی و عروق محیطی

🔴 آموزش هیئت مدیره نظام پرستاری تهران بزرگ برگزار می‌کند: 🔸دوره‌ آنژیوگرافی،…

دیدگاهتان را بنویسید